Adressen

 
Chr.Peuterspeelzaal "´t Zwaluwennest"
Brinkstraat 58, 3881 BT Putten, tel.0341-358158, Postbus 178, 3880 AC
www.zwaluwennest.nl   zwaluwennest@solcon.nl
hoofdleidster: mw. A. Stoffer- van Beek
Dependance: BmdB “De Schuilplaats”, Verzetslaan 17, 3882 HH 
tel. 0341-429558
 
Stichting Kindercentra CNS ‘de Regenboog’ 
(zie adresgegevens dependance )     tel. 0341-499527
Contactpersoon: mw. H. van Steendelaar

Leidster: mw. M. Geertsema-Vierwind
 
 
Basisscholen met de Bijbel:

De Akker (13TR)
Jac. Catsstraat72, 3881 XR,
deakker@cnsputten.nl   tel.0341-353541
dir. de heer D.G.C. Klaassen

Bij de Bron (13PQ)
Papiermakerstraat 18, 3882 BL,
bijdebron@cnsputten.nl   tel.0341-353686 
dir.de heer H.A.v.Veldhuizen

Van Damschool (13KV)
Van Damstraat 10, 3881 JC, 
vandamschool@cnsputten.nl   tel.0341-352702
dir. de heer H.A. v. Veldhuizen

Diermen (12ZW)
Nijkerkerstraat 97, 3882 PE,
diermen@cnsputten.nl   tel.033-2451982 
dir.mevr. J.C. Beijer-Gerritsen

 

Huinen (13XA)
Huinerschoolweg 5,3882 TJ,
huinen@cnsputten.nl  tel.0341-491221
waarnemend dir. de heer H. de Graaf 

Ichthus (12LD)
Van Oldenbarneveltstraat 70, 3882 CG,
ichthus@cnsputten.nl  tel.0341-354541
dir. de heer A. Selles
 
De Schuilplaats (23ZZ)
Verzetslaan 17,3882 HH,
schuilplaats@cnsputten.nl  tel.0341-353031 
dir. de heer G.W. van den Noort

Steenenkamer (14AH)
Waterweg 32, 3882 RC,
steenenkamer@cnsputten.nl tel.0341-356487 
dir. mevr. J.C. Beijer-Gerritsen



Pr.W.Alexander (08BD)
Uddelsekampweg 1, 3888 LV Uddel, 
pwa@cnsputten.nl  tel. 0577-401413
dir. de heer W.H.C. Loedeman




 

 
 
 
 















CNS Putten, 2011
Realisatie: Anyway Internet